18. februára 2018

Rebríček MUŽI

Finálny bodový stav po posledných pretekoch Epic Race v Kálnici. Dostupný aj v excel súbore Body FINAL.

Prví traja najlepší slovenskí pretekári za rok 2018 sú:

  1. Vladimír Takáč
  2. Jakub Adamec
  3. Paskal Milata

Víťazom srdečne blahoželáme! Už čoskoro ich odmeníme za ich celosezónnu snahu a bojovnosť. 🙂

Takto vyzerá celá tabuľka:

Poradie pred Epic Race Finálne poradie Meno pretekára Tím Počet bodov Počet zarátaných pretekov
2 1 Takáč Vladimír 11890,36 14
1 2 Adamec Jakub 11023,56 14
5 3 Milata Paskal Team OCRA Slovakia 9894,26 12
3 4 Hromada Martin Elite Team OCRA Slovakia 9289,20 11
4 5 Chrappa Richard* Elite Team OCRA Slovakia 8979,99 10
6 6 Ceniga Peter Elite Team OCRA Slovakia 8628,59 10
11 7 Lukáč Miroslav 8086,56 9
7 8 Krajčovič Patrik Elite Team OCRA Slovakia 7513,91 9
10 9 Pagáč Daniel 6918,92 8
8 10 Milata Patrik* Elite Team OCRA Slovakia 6879,19 7
9 11 Sventek Ladislav 6364,65 7
16 12 Ildža Matúš Team OCRA Slovakia 5372,46 7
19 13 Cích Rastislav Hard Gym 5242,85 6
21 14 Káčer Ľuboš 5177,67 7
12 15 Rajniak Michal* Elite Team OCRA Slovakia 5131,82 6
13 16 Hrivňák Ľubomír Team OCRA Slovakia 4694,12 6
14 17 Vladár Ján Extreme Obstacle Runners 4666,61 6
15 18 Jurčo Miroslav PretekaRYS 4601,24 6
20 19 Libiček Michal 4527,33 6
17 20 Mikolášek Dávid Team OCRA Slovakia 4387,58 6
23 21 Duchoň Michal Team OCRA Slovakia 4110,12 5
29 22 Michna Jozef 3930,11 5
24 23 Ondrička Marián Hlotka team 3857,50 5
18 24 Cinko Tomáš Spartan Patriot Team Slovakia 3706,64 5
22 25 Weiss Daniel 3387,12 4
31 26 Černička Bohumil Hlotka team 3042,57 4
33 27 Ščasník Adam Hlotka team 2912,07 4
41 28 Kušnier Tomáš 2908,08 4
25 29 Koščuško Tomáš Team OCRA Slovakia 2900,53 4
26 30 Pirošík Ján Spartan Patriot Team Slovakia 2765,66 4
27 31 Baluch Peter 2712,15 4
28 32 Sklenár Milan 2522,76 4
38 33 Rucek Jozef Team OCRA Slovakia 2306,52 3
30 34 Jurčo Michal PretekaRYS 2202,38 3
32 35 Alföldi Martin 2123,10 3
44 36 Chovanec Matúš 2110,70 3
34 37 Ryban Boris PretekaRYS 2002,82 3
46 38 Nunhart Patrik 1992,93 3
35 39 Pavlík Ladislav Valibuk 1684,93 2
54 40 Ščasník Adam Hlotka team 1631,57 2
36 41 Maliňák Šimon Valibuk 1574,63 2
37 42 Goberschitz Jaroslav 1529,34 2
61 43 Willmann Marek 1463,43 2
39 44 Pavel Jozef Hlotka team 1425,15 2
40 45 Fano Patrik Team OCRA Slovakia 1424,96 2
59 46 Dej Peter Mud-run Team Považie 1403,29 2
42 47 Ronec Andrej Team OCRA Slovakia 1403,23 2
43 48 Klejna Michal Adidas runners 1378,25 2
45 49 Hruška Ján 1259,62 2
47 50 Grolmus Peter 1200,52 1
48 51 Zsíros Ondrej Hard Gym 938,49 1
65 52 Sedliak Jozef 913,51 1
70 53 Brázdil Peter 879,82 1
49 54 Lazový Vladimír 869,12 1
50 55 Lopúch Slavomír Team OCRA Slovakia 855,47 1
66 56 Hudec Matúš 814,93 1
67 57 Bartoš Michal 807,74 1
51 58 Hamran Matej 800,00 1
52 59 Klátik Jozef 786,43 1
68 60 Májek Miroslav 754,16 1
53 61 Šmid Lukáš 746,02 1
55 62 Maslo Peter 689,63 1
56 63 Ďurkech Peter 686,76 1
57 64 Bakonyi Roman Team OCRA Slovakia 681,66 1
58 65 Polaček Marián SRTG Krompachy 673,30 1
60 66 Kociban Matúš SRTG Košice 657,55 1
69 67 Malár Peter 639,54 1
62 68 Marton Lukáš 632,07 1
63 69 Hubík Michal Hard Gym 619,48 1
64 70 Wollmuth Petr 600,89 1

*ako zakladateľ OCRA Slovakia Ligy sa neráta do konečného rebríčka