Nenechajte prepadnúť svoje 2%

Milí priatelia, športovci a priaznivci OCRA Slovakia,

Za prvý rok fungovania sme Vám priniesli mnoho noviniek a stále sa snažíme napredovať. V roku 2017 sa nám okrem iného podarilo zorganizovať prvé preteky OCR pod hlavičkou OCRA Slovakia pre deti zo základných škôl v Šenkviciach a taktiež 1. OCRA Slovakia Camp v Podkoniciach. Dohodli sme spoluprácu s organizátormi OCR pretekov na Slovensku aj v zahraničí a najmä stali sme sa súčasťou európskej federácie OCR.

V ďalšom roku chceme zorganizovať viac detských pretekov, kempov, ktoré budú prístupné každému a iných športových akcií, ktorými priblížime OCR a celkovo šport širšej verejnosti, pomôcť domácim pretekárom, nie len už prebiehajúcou OCRA Slovakia Ligou 2018, ale aj pomôcť reprezentovať Slovensko na európskych a svetových šampionátoch v OCR a byť im na medzinárodných pretekoch oporou. Našim cieľom je rozširovanie OCR športu na Slovensku a stále sa snažíme prinášať nové výzvy. Aj vďaka Vašim 2% sa nám to môže podariť.

Čo budete potrebovať? 
1. Potvrdenie o zaplatení dane (od Vášho zamestnávateľa)
2. Vyplňte vyhlásenie o poukázaní 2 % dane. Uveďte meno, rodné číslo, bydlisko a sumu zodpovedajúcu 2% zaplatenej dane
Link. kde si zadarmo stiahnete vyplneny dokument pre OCRA Slovakia: https://ulozto.sk/!7r1hO8a9ahLH/ocra-slovakia-vyhlasenie-2018-dp-2017-editovatelne-pdf
3. Najneskôr do 30. apríla 2018 pošlite/doručte tieto formuláre daňovému úradu v mieste Vášho bydliskaV prípade komplikácií alebo otázok nás neváhajte kontaktovať na info@ocra-slovakia.sk 🙂  Pre Vás, s ktorými sa stretneme na pretekoch alebo inom mieste, v prípade záujmu doručíme vyplnené dokumenty na príslušný daňový úrad.

Veríme, že aj vďaka Vám posunieme OCR na Slovensku na vyššiu úroveň. Staňte sa aj Vy súčasťou tohto projektu registráciou členstva. Aj vďaka Vašim 2% sa nám to môže podariť.

Ďakujeme za podporu a tešíme sa na stretnutie!