II. OCRA Slovakia Training Camp

Milí OCR nadšenci, športovci!

Pred pár týždňami sme Vám priniesli informáciu, že 4-6. mája sa uskutoční, v poradí druhý tréningový kemp pod vedením zakladateľov OCRA Slovakia. Trvalo nám nejaký čas, aby sme zabezpečili, pre Vás zúčastnených, tie najlepšie podmienky, či už čo sa týka lokality, ubytovania a možnosti naplno využiť okolie na kvalitné sústredenie.

Lokalitou druhého kempu bude Rekreačné stredisko Záruby – Jahodník, ktoré sa nachádza v tichom prostredí na úpätí Malých Karpát, vzdialené od obce Smolenice 2 km. Jahodník je umiestnený v peknom lesnom prostredí v chránenej krajinnej oblasti Malé Karpaty, s ich najvyšším vrcholom Záruby 768 m n. m., odkiaľ je vidieť pohraničné strážne hrady Ostrý kameň, Smolenice, Červený kameň, pozostatky hradiska na vrchu Molpír z doby Halštatskej. Ubytovanie bude zabezpečené v miestnych chatkách. V priestoroch zariadenia je viacúčelové ihrisko pre loptové hry, pinpongový stôl, sauna, hydromasážna vaňa a bazén. Viac info nájdete na webe: http://zaruby.sk/

                          

Zdroj: http://zaruby.sk/photos.php

Strava bude zabezpečená formou plnej penzie. To znamená v piatok večeru, v sobotu raňajky, obed, večera a v nedeľu raňajky a obed. Bude možnosť aj vegetariánskej stravy.

Môžete sa tešiť na rôzne prednášky týkajúcich sa prípravy na preteky, plánovania sezóny, regenerácie, tréningových metód, stravovania a pod. Niektoré prednášky sa budeme snažiť priamo premietnuť aj v praxi. Čaká nás aj voľná diskusia, kde radi odpovieme na Vaše otázky.

Absolvujete viacfázové tréningy podľa počasia vonku, ale aj vo vnútri, v spolupráci s P+P Partner Tréningové Centrum Jahodník. https://www.facebook.com/PPPartnerTCentrum

Nájdete tam telocvičňu, kaviareň, kolkáreň, multifunkčné ihrisko, bežeckú dráhu, ale aj rambo dráhu. Tréningy budú vedené pod kvalifikovanými trénermi.

                  

Zdroj: https://www.facebook.com/PPPartnerTCentrum/

Toto tréningové centrum bude aj lokalitou OCRA CAMP RACE, ktoré budú ozajstné OCR preteky. Každý účastník kempu má vstupenku v cene a budete mať možnosť bojovať o finančné, ale aj iné výhry. Všetky podrobnosti ohľadom pretekov Vám prinesieme pred začatím kempu.

Máme pre Vás pripravené ďalšie prekvapenia, ktoré sa Vám určite budú páčiť. My urobíme všetko pre to, aby ste si ten kemp užili a odniesli si čo najviac nových poznatkov, skúseností, ale aj nových kontaktov a nezabudnuteľných spomienok.

Ako je to aj znázornené na fotke, cena kempu je 119€ pre VIP a 139€ pre FREE členov.

V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám k dispozícii.

Tešíme sa vopred na Vašu účasť.

Prihlášky nám prosím pošlite na mail: info@ocra-slovakia.sk

Pridajte sa aj do udalosti na FB: https://www.facebook.com/events/1455277304583103/

Prajeme Vám pekný deň! 🙂