Členstvo, Tím OCRA, ETOS, hlavné info

OCRA Slovakia logo 2

POZOR!!!
NOVÉ INFO A UPRESNENIE OHĽADOM ČLENSTVA V OCRA SLOVAKIA, NOVÉHO TÍMU A VÝBERU DO TÍMU ELITE TEAM OCRA SLOVAKIA…

1. ČLENSTVO V OCRA Slovakia:
Čo získaš keď sa zaregistruješ na stránke www.ocra-slovakia.sk?
V prvom rade sa staneš plnohodnotný člen asociácie OCRA Slovakia. Je len na tebe či si vyberieš FREE alebo VIP členstvo. Týmto členstvom sa pravdaže k nikomu neviažeš a stále môžeš behávať za svoj tím a reprezentovať ho. To čo získaš sú výhody, ktoré môžeš ihneď po registrácii využiť a ušetriť tak peniaze, podporiť rozvoj OCR na Slovensku a hlavne patriť do komunity OCR, ktorá sa stále rozširuje a rastie.
Čo ti presne ponúkame?
– zľavy štartovného na rôznych OCR pretekoch
– zľavy u našich partnerov (ICEBUG, CEP, AONE, ST. MARCUS, SPORT MED)
– možnosť účasti na tréningových kempoch spolu s rôznymi prednáškami, aktivitami a spoločnými akciami
– možnosť byť členom nového tímu „Team OCRA Slovakia“ a reprezentovať nielen asociáciu a tím, ale aj Slovensko na medzinárodných podujatiach

2. NOVÝ „TEAM OCRA SLOVAKIA“:
Mohli ste si všimnúť dvoch nových členov v dresoch, ktoré reprezentujú OCRA Slovakia. Sú to Jakub Adamec a Ladislav Sventek. Nedalo nám nepodporiť šikovných ľudí, ktorí chcú reprezentovať OCR nielen na Slovensku, ale i v zahraničí. Nejde tu len o samotné zviditeľnenie a reprezentovanie OCR doma a v iných štátoch, ale taktiež možnosť reprezentovať to, odkiaľ pochádzame a kým sme. Ďalšia dôležitá vec, prečo byť súčasťou nového Teamu OCRA Slovakia je, patriť niekam, navzájom si pomáhať, podporovať sa medzi sebou a šíriť túto myšlienku ďalej.
Prečo zakladáme nový tím? Pretože, chceme dať šancu ľuďom, ktorí chcú niekam patriť, majú bojovného ducha, potenciál a radi by nám pomohli s reprezentáciou a šírením našej spoločnej myšlienky ďalej. Preto sme sa zhodli, že nový Team OCRA Slovakia, začneme budovať postupne a vyberať budeme z ľudí, ktorí majú VIP členstvo a myslia to úprimne a vážne. Budeme sa snažiť vybaviť všetko potrebné k chodu nového tímu a veríme, že sa tak pričinia i noví členovia tímu a spoločnými silami vybudujeme nielen ďalší silný tím, ale hlavne komunitu športovcov, ktorá robí čo ich baví a napĺňa. Sme radi, že sa nový Team OCRA Slovakia rozširuje práve vďaka takýmito ľuďom, ktorí miesto toho aby niečo požadovali, radi pomôžu a hrdo nosia podobný dres, ako ľudia z tímu Elite Team OCRA Slovakia.

3. „ELITE TEAM OCRA SLOVAKIA“ (ETOS) a výber nových členov z „TEAM OCRA SLOVAKIA“ (TOS):
Treba rozlíšiť dva rozdielne tímy v jednej spoločnej komunite: Elite Team OCRA Slovakia a Team OCRA Slovakia. Nový tím nezakladáme kvôli tomu, že ľudia v tíme ETOS sú niečo viac, ale preto, že na začiatku sezóny sme si určili pravidlá, pričom jedno z nich je obmedzený počet ľudí. Preto sa túto sezónu tím ETOS rozširovať nebude. Avšak budúcu sezónu sa môže rozšíriť práve o ľudí, ktorí ukážu svoje kvality v Teame OCRA SLOVAKIA. Preto ak chceš aj Ty pomôcť pri rozvoji novozaloženej asociácie a jej reprezentácii, mať okolo seba ľudí s podobnou myšlienkou a spoločnými záujmami a chceš niekam patriť, neváhaj a buď aj Ty členom asociácie OCRA Slovakia. Ak nás presvedčíš o svojich kvalitách (nemusia byť len výkonnostné, ale hlavne ľudské a povahové), o svojej šikovnosti, spolupatričnosti a chceš niekam patriť, podobne ako aj my, možno sa aj Ty staneš súčasťou nového Teamu OCRA Slovakia podobne ako Jakub a Laco. Je to len na Tebe ako sa k tomu postavíš…