CEP Sports Czech & Slovak Recenzia

V prvom rade, aj tou cestou by sme sa radi poďakovali CEP Sports Czech & Slovak za podporu v tejto ťažkej a dlhej sezóne, moc si vážime túto spoluprácu. Vďaka Vašim produktom sme sa mohli cítiť na pretekoch komfortne, bez kŕčov a otlakov. Radi by sme pár slov napísali k produktom, ktoré pre nás boli najväčším prínosom:

Kompresné ramenné, stehenné a lýtkové návleky. Niektoré preteky nám trvali aj šesť hodín, ale nikdy sme nepocítili ani náznak kŕčov. Okrem toho ramenné návleky pri skorom rannom štarte poskytujú dostatok tepla, ale zase na slnku môžu mať opačný efekt a chránia telo od silných slnečných lúčov. Ramenné návleky sú perfektné pri OCR pretekoch, kde sa často kotúľame, zdolávame prekážky, pri ktorých sú odreniny a modriny samozrejmosťou. Ak sme mali na sebe návleky, tak na druhý deň sme nemali žiadne modriny, ani extra bolesti z prekážok.

Tiež veľmi chválime ponožky s podporou achilovky a členka, ktoré nie iba stabilizujú, ale aj zvyšujú krvný obeh v chodidle. Tieto ponožky sú skvelou prevenciou pred zraneniami.

S radosťou sme nosili Vaše čiapky a čelenky na pretekoch a tréningoch, okrem toho, že sú štýlové, tak aj funkčné.

Je veľa ďalších výborných produktov, odporúčame navštíviť web: http://www.cepsports.sk/ kde nájdete detailný popis, veľkostné tabuľky a všetky ostatné dôležité informácie.

Ešte raz za všetko ďakujeme!