ARCh MAX Vesta & Opasok – Recenzia

ARCh MAX je španielska značka vytvorená bývalými ultra bežcami, ktorí vyvinuli produkty na základe svojich dlhoročných skúseností a potrieb.

Venuje sa výrobe športových ponožiek, ktoré slúžia ako prevencia problémov s plantárnou fasciou, zápalov okostíc či vyvrtnutých členkov. V portfóliu produktov nájdete tiež unikátny bežecký opasok, o ktorom ani neviete, že ho na sebe máte. Naložíte si tam všetko, čo potrebujete pri Vašich pravidelných behoch od kľúčov, mobilu a gélov. Zaujímavé sú aj bežecké vesty z kategórie ultraľahkých v rôznych objemoch.

Radi by sme Vám priblížili skúsenosti Janky Pepovej, ktorá povie viac slov k opasku a Paťo Milata k veste.

Opasok od ARCh MAX Pro Trail Belt som si obľúbila hneď po prvom použití. Odvtedy ho nosím stále na bicykli, kratšej turistike, pri tréningoch a na pretekoch, kde si do neho vkladám magnézium a rukavičky. Využívam ho aj v práci pri jazde na koni, kde si do neho vkladám telefón. Je z príjemného materiálu nijak mi nevadí, nerozptyľuje a veci vo vreckách sú ľahko prístupné, neposkakujú a hlavne ich nestratím. Opasok môžem len odporučiť 😉

 

Bežecká vesta ARCh MAX 4,5l je produkt, ktorý by mal byť základnou výbavou pre každého bežca. Maximálne ju využijete pri ultra behoch, ale aj pri dlhých tréningoch, či turistike. Táto vesta váži iba 110 gramov, je priedušná a z mimoriadne ľahkého materiálu, ktorá sa prispôsobí na každé telo. Vďaka trom popruhom ju nastavíte tak, aby ste sa cítili najviac pohodlne. Túto vestu tvorí viac vrecúšok, na prednej strane dve užšie, kde sa zmestia či už 0,3 alebo 0,5l soft Arch Max fľašky, pod nimi sú dve väčšie vrecká, z bočnej strany ich nájdete ďalšie dve a na zadnej strane jedno veľké vrecko so zipsom a ďalšie bez zipsu.

Keď chodím na ultra behy resp. na dlhšie túry, tak bez problémov sa mi do nej zmestí povinná výbava, ako napr. bunda, zdravotné pomôcky, mobil, jedlo a pod. Ako doplnok táto vesta obsahuje aj držiak na paličky, píšťalu a samozrejmosťou sú reflexné prvky. Nebudete vyzerať iba dobre, ale budete sa cítiť aj v bezpečí 🙂 Pre mňa je to TOP produkt, určite Vám odporúčam!

Ak ste VIP členmi OCRA Slovakia, tak máte 10% zľavu na všetky produkty, ktoré nájdete na webe: https://www.gocreate.sk/

V nasledujúcom článku Vám priblížime ARCh MAX ponožky a podkolienky.