AONE Nutrition Recenzia

Obrovská vďaka patrí za podporu v minulej sezóne aj AONE Nutrition SK Ich produkty nás sprevádzali deň čo deň, či už pred, počas alebo po pretekoch či tréningoch. Vybrali sme si pre nás najviac dôležité, ktoré sme v skratke hodnotili:

Peter: Mne sa najviac osvedčili Stamimax Ultraregeneration a Extra Pep pre zrýchlenú regeneráciu, ktorú som bez nich trochu postrádal. Taktiež BCAA tabletky sú super po ťažkých tréningoch a závodoch.

Michal: Podobne ako Peťo som veľakrát použíal BCAA a Ultraregeneration pre urýchlenie regenerácie a cítil som na sebe, že mi to veľmi pomohlo za čo som veľmi vďačný. Taktiež používam Arginín na lepšie prekrvenie svalov pred pretekami a silovým tréningom. Ja osobne som bol s produktami od AONE veľmi spokojný a môžem len odporučiť.

Richard: Po ťažkých pretekoch a tréningoch som ocenil kvalitu Aone Extrapep, ktorý mi pomohol skvalitniť regeneráciu. Taktiež som rád využíval Stamimax Bar, ktoré chutia skvele – ako koláčik od babičky a ešte k tomu parádne doplnia energiu počas tréningu alebo pretekov.

Estika: Nielenže potešili, ale priamo ma prekvapili gély čo sa jedia počas pretekov, lebo doteraz mi žiadny nikdy nesadol a všeobecne sa tomu vyhýbam, (aby to potom malo nejaký efekt pri väčších pretekoch)… Aone som vyskúšala cez niektoré Beasty, dalo sa ľahko zjesť na šupu, tak isto otvoriť (tvar ako kafe 3in1 ), a potom prišiel z čista jasna nášup, nielen fyzická energia ale aj motivácia a chuť bežať.

Patrik: Počas dlhých behoch som si namiešal drink zo Stamimax Electrolyte a Stamimax Energy, poskytli mi dostatok energie a doplnili elektrolyty, ktoré som vypotil, postrácal. Na dlhé turistiky odporúčam Stamimax Energy Bar, chutí ako domáca štrúdľa, fakt topka! 

Odporúčame navštíviť stránku https://www.aonenutrition.com/ kde nájdete ešte širšiu škálu produktov a ich podrobné vysvetlenie.

Ešte raz Vám ďakujeme za podporu, moc si to vážime